TRAUMON

Traumon to grupa leków przeznaczonych dla dorosłych pacjentów, do stosowania miejscowego w przypadku bólu i stanów zapalnych mięśni i stawów. Może być stosowany zarówno w procesie leczenia urazów, bólu kręgosłupa o różnym podłożu, jak i w przebiegu chorób reumatycznych.

Substancję czynną stanowi etofenamat - niesteroidowy lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, który wchłania się przez skórę i gromadzi w zmienionych tkankach precyzyjnie redukując stan zapalny i towarzyszące mu dolegliwości bólowe.

Traumon dostępny jest w dwóch, wygodnych w użyciu formach - żelu i aerozolu. Niezależnie od formy lek należy aplikować zewnętrznie, nanosząc go dokładnie w miejscu bólu. Stanowi szybką w działaniu alternatywę dla stosownych doustnie preparatów z grupy NLPZ.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-28

Ashwagandha. Jak ją stosować i na co pozytywnie wpływa?
Ashwagandha, zwana także indyjskim żeń-szeniem, jest popularną rośliną leczniczą w medycynie ajurwedyjskiej. W ostatnim czasie...

2021-09-27

Kiedy i jak odpieluchować dziecko, czyli… pożegnanie z pampersami!
Odpieluchowanie dziecka to ogromne wyzwanie nie tylko dla najmłodszego członka rodziny, ale również dla jego...

2021-09-24

Botoks (toksyna botulinowa) w medycynie estetycznej i konwencjonalnej
Botoks, czyli w nomenklaturze medycznej toksyna botulinowa lub jad kiełbasiany, to silnie toksyczna substancja wytwarzana...