Ekologiczne i organiczne kosmetyki 4organic

4organic, to rodzinna firma założona w Polsce. Filozofia marki, to życie w zgodzie z naturą i dbanie o planetę. Tworzą naturalne kosmetyki dla dzieci oraz dorosłych. W trosce o środowisko stosują opakowania z recyklingu oraz opatentowanego laminatu, który jest lżejszy - pozostawia 35% mniej śladu węglowego niż tradycyjne surowce. Produkty są organiczne i hipoalergiczne. Międzynarodowe organizacje (ECOCERT, Astma-Allergy Denmark, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, PETA Cruelty Free) przyznały certyfikaty, które gwarantują ich organiczność, bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska naturalnego, a także osób z alergiami. Kosmetyki 4organic są szczególnie wskazane osobom, które mają wrażliwą skórę oraz skłonność do alergii, ponieważ nie zawierają składników zapachowych. W asortymencie producenta znajdziesz, między innymi, szampony, żele i dezodoranty dla mężczyzn oraz kosmetyki dla najmłodszych, a także produkty do higieny intymnej. Obecnie 4organic oferuje 4 marki: Derma, 4organic, Ginger Organic i Organic Cup. W pierwszej z nich znajdziesz kosmetyki do codziennego użytku dla całej rodziny. Druga, to produkty do higieny intymnej oraz mycia ciała dla dzieci. Trzecia zapewnia tampony, podpaski i wkładki z czystej organicznej bawełny. Ostatnia jest marką produkującą kubeczki menstruacyjne. Zobacz gamę 4organic w Aptece Melissa!

Sprawdź produkty do higieny intymnej, kremy z SPF i kosmetyki pielęgnujące ciało

Nie wiesz co wybrać z szerokiego asortymentu producenta? Szczególnie chwalony przez konsumentki jest płyn do higieny intymnej z probiotykiem, który wzmacnia regeneracyjne właściwości naturalnej flory bakteryjnej. W trakcie miesiączki przetestuj całkowicie biodegradowalne produkty od Ginger Organic. Tampony z certyfikowanej bawełny oferowane są w wersji z aplikatorem lub bez. Podpaski równie spełniają ekologiczne wymogi, ponieważ zapakowano je w biofolię wykonaną z mączki kukurydzianej. W serii Derma Eco Baby znajdziesz kremy słoneczne dla dzieci. Zostały oparte o filtry mineralne, bezpieczne dla środowiska i zwierząt. Produkty te są hipoalergiczne, a także wodoodporne. Dla kobiet w ciąży oraz mam sprawdzi się olejek przeciw rozstępom. Zawiera naturalne oleje, takie jak oliwa z oliwek czy olej ze słodkich migdałów. Uelastyczniają one skórę, zapobiegają powstawaniu rozstępów oraz minimalizują istniejące.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Leki generyczne to tańsze odpowiedniki oryginalnych farmaceutyków. Bardzo często są proponowane przez farmaceutów, gdy pacjenci...
CZYTAJ
Z powodu występowania sinic w Polsce coraz większą liczbę kąpielisk wyłącza się z użytku. Ważnym...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia