Ekologiczne i organiczne kosmetyki 4organic

4organic, to rodzinna firma założona w Polsce. Filozofia marki, to życie w zgodzie z naturą i dbanie o planetę. Tworzą naturalne kosmetyki dla dzieci oraz dorosłych. W trosce o środowisko stosują opakowania z recyklingu oraz opatentowanego laminatu, który jest lżejszy - pozostawia 35% mniej śladu węglowego niż tradycyjne surowce. Produkty są organiczne i hipoalergiczne. Międzynarodowe organizacje (ECOCERT, Astma-Allergy Denmark, AllergyCertified, Nordic Ecolabel, PETA Cruelty Free) przyznały certyfikaty, które gwarantują ich organiczność, bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska naturalnego, a także osób z alergiami. Kosmetyki 4organic są szczególnie wskazane osobom, które mają wrażliwą skórę oraz skłonność do alergii, ponieważ nie zawierają składników zapachowych. W asortymencie producenta znajdziesz, między innymi, szampony, żele i dezodoranty dla mężczyzn oraz kosmetyki dla najmłodszych, a także produkty do higieny intymnej. Obecnie 4organic oferuje 4 marki: Derma, 4organic, GingerOrganic i OrganicCup. W pierwszej z nich znajdziesz kosmetyki do codziennego użytku dla całej rodziny. Druga, to produkty do higieny intymnej oraz mycia ciała dla dzieci. Trzecia zapewnia tampony, podpaski i wkładki z czystej organicznej bawełny. Ostatnia jest marką produkującą kubeczki menstruacyjne. Zobacz gamę 4organic w Drogerii Melissa!

Sprawdź produkty do higieny intymnej, kremy z SPF i kosmetyki pielęgnujące ciało

Nie wiesz co wybrać z szerokiego asortymentu producenta? Szczególnie chwalony przez konsumentki jest płyn do higieny intymnej z probiotykiem, który wzmacnia regeneracyjne właściwości naturalnej flory bakteryjnej. W trakcie miesiączki przetestuj całkowicie biodegradowalne produkty od GingerOrganic. Tampony z certyfikowanej bawełny oferowane są w wersji z aplikatorem lub bez. Podpaski równie spełniają ekologiczne wymogi, ponieważ zapakowano je w biofolię wykonaną z mączki kukurydzianej. W serii Derma Eco Baby znajdziesz kremy słoneczne dla dzieci. Zostały oparte o filtry mineralne, bezpieczne dla środowiska i zwierząt. Produkty te są hipoalergiczne, a także wodoodporne. Dla kobiet w ciąży oraz mam sprawdzi się olejek przeciw rozstępom. Zawiera naturalne oleje, takie jak oliwa z oliwek czy olej ze słodkich migdałów. Uelastyczniają one skórę, zapobiegają powstawaniu rozstępów oraz minimalizują istniejące.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-08-04

Nowa klasyfikacja leków w ciąży
Stosowanie leków w czasie ciąży jest tematem bardzo trudnym i skomplikowanym. Z jednej strony są...

2021-08-02

Czym jest celiakia (choroba trzewna), jakie są jej przyczyny i jak wygląda leczenie?
Ból brzucha po jedzeniu, wzdęcia, anemia, biegunki, osłabienie zębów, drażliwość i szybka męczliwość - to...

2021-07-30

Dieta śródziemnomorska - najzdrowsza dieta na świecie?
Dieta śródziemnomorska, określana również jako dieta długowieczności, w wielu rankingach i badaniach przoduje jako najzdrowsza...