Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

Canpol – akcesoria dla kobiet w ciąży i dzieci

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Canpol to jedna z najpopularniejszych firm produkujących akcesoria dla dzieci. Dba o potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa. Każdy z nich został wykonywany z wysokiej jakości materiałów i jest produkowany we własnej fabryce producenta. W ofercie znajdziesz nowoczesne produkty dla dzieci, które przed wypuszczeniem na rynek są poddawane licznym specjalistycznym testom pod względem skuteczności i bezpieczeństwa. Canpol oferuje m.in. antykolkowe butelki do mleka, smoczki, pierwsze szczoteczki do zębów dla maluchów, śliniaki, grzechotki, a także biustonosze do karmienia piersią, wkładki laktacyjne czy liczne akcesoria do pielęgnacji i karmienia dziecka. Dla Canpol najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha, dlatego firma nieustannie ulepsza ofertę, wdraża autorskie projekty i wprowadza do asortymentu nowe produkty. Sprawdź bogaty wybór produktów na stronie apteka-melissa.pl.

Canpol Babies - produkty tworzone z miłością dla dzieci i z troską o ich rodzicach

Ofertę Canpol wyróżnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz praktyczność. Asortyment został zaprojektowany, aby sprawiać dzieciom radość, wspierać ich prawidłowy rozwój, a także ułatwić rodzicom wykonywanie codziennych czynności. Produkty poza unikalnym wzornictwem spełniają również surowe wymogi w zakresie bezpieczeństwa. W ofercie znajdziesz takie produkty jak: butelki dla niemowląt i starszych dzieci w różnych pojemnościach, różne typy smoczków, bidony, gryzaki, gadżety do kąpieli, akcesoria do pielęgnacji (szczoteczki do zębów, grzebyki, gruszki do noska, patyczki higieniczne, nożyczki dla niemowląt), karmienia (miseczki, sztućce, kubeczki, śliniaki), a także Canpol zabawki. Marka zadbała również o potrzeby rodziców; w asortymencie znajdziesz biustonosze do karmienia, wkładki laktacyjne, Canpol podkłady poporodowe czy majtki poporodowe.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia