Colgate - kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej i nie tylko

Colgate to marka popularnych produktów do higieny jamy ustnej, które pomagają ludziom na całym świecie dbać o zdrowy, śnieżnobiały uśmiech. W portfolio firmy znajdują się pasty do zębów, płyny do higieny jamy ustnej, szczoteczki do zębów czy produkty dla dzieci. Produkty Colgate doskonale oczyszczają zęby z osadu nazębnego, resztek pokarmów, bakterii, a także są pomocne w usuwaniu przebarwień czy niwelowaniu nieprzyjemnego zapachu z ust. Colgate jest częścią koncernu Colgate-Palmolive Company, w którym poza produktami do higieny jamy ustnej znajdziesz też te do pielęgnacji ciała. Bogaty asortyment przedsiębiorstwa dostępny jest na apteka-melissa.pl.

Elmex, Colgate, Palmolive, Protex, Meridol, Colodent - produkty konsumenckie od znanych marek

W ofercie Colgate-Palmolive znajdziesz szeroki wybór produktów do higieny jamy ustnej, ciała, a także liczne środki, które ułatwiają utrzymanie czystości w domu. Jeśli chodzi o zdrowie jamy ustnej, produkty Colgate pozwalają skutecznie przeciwdziałać próchnicy (COLGATE TOTAL), a także chronić uzębienie przed gromadzeniem się płytki nazębnej, odkładaniem się kamienia, nadwrażliwością (ELMEX SENSITIVE) czy paradontozą (Meridol Parodont Expert). W ofercie znajdziesz również produkty pozwalające przeciwdziałać przebarwieniom (Colgate Max White Expert Micellar) czy redukować nieprzyjemny zapach z ust. Preparaty marki dostosowane są do potrzeb i wymagań pacjentów, ale także do ich wieku (popularna jest np. ELMEX Pasta do zębów dla dzieci 0-6 lat). Jeśli chodzi o produkty pielęgnacyjne do ciała, znajdziesz tu bogaty wybór antybakteryjnych lub nawilżających mydeł do rąk (PROTEX FRESH, Palmolive Naturals Milk & Honey) czy pachnących żeli pod prysznic (Palmolive Naturals Orchid).

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia