Herbapol Wrocław - producent wyrobów leczniczych na bazie ziół

Herbapol Wrocław to jeden z największych koncernów, specjalizujących się w produkcji wyrobów leczniczych, wytwarzanych z wysokiej jakości i odpowiednio wyselekcjonowanych surowców ziołowych. Firma produkuje leki i suplementy na różne dolegliwości i schorzenia z którymi borykają się pacjenci. Jest to możliwe za sprawą współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami i naukowcami, którzy poprzez liczne badania i testy sprawdzają skuteczność i bezpieczeństwo produktów, które trafiają na rynek. Dzięki nim pacjenci mają pewność, że sięgając po wyroby sygnowane Herbapol Wrocław zyskują wysokiej jakości preparaty, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania. Do najpopularniejszych produktów firmy można zaliczyć m.in. Raphacholin C, Radirex, Hemorol, Venescin czy Cardiol C. Wszystkie wspomniane produkty możesz wygodnie zamówić na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Radurex, Venescin, Raphacholin czy Cardiol C od Herbapol Wrocław

W szerokiej ofercie Herbapol Wrocław znajdziesz szereg ulubionych, popularnych produktów cieszących się zaufaniem pacjentów. Do faworytów należy RAPHACHOLIN C, lek, który za sprawą kompozycji naturalnych składników m.in korzenia rzodkwi czarnej, wyciągu z ziela karczocha czy olejku miętowego, pozytywnie wpływa na różne dolegliwości trawienne, które związane są z dysfunkcją wątroby. Produkt łagodzi bóle brzucha, nudności, wzdęcia czy zaparcia. Podobnymi właściwościami wykazuje się lek Radirex, który dostępny jest w postaci łatwych do połknięcia tabletek lub syropu. Podobnie jak poprzednik zawiera naturalne składniki w postaci wyciągów z korzenia rzewienia, kminku, owocu kopru i kory kruszyny, które łagodzą nieprzyjemne objawy płynące ze strony układu pokarmowego. Hemorol to natomiast produkt dobrze znany osobom, które choć raz zmagały się z hemoroidami. Znajdziesz go w postaci specjalnej pianki do mycia lub czopków. Ten ostatni polecany jest w przypadku przewlekłych stanów zapalnych żylaków odbytu, które powodują ból i krwawienie. Natomiast pierwszy rekomendowany jest w przypadku lżejszych dolegliwości, takich jak świąd czy pieczenie. VENESCIN, dzięki wyciągom z nasion kasztanowca, eskuliny oraz rutynozydu, zalecany jest w przypadku łagodzenia objawów przewlekłej niewydolności żylnej, a CARDIOL C za sprawą swojego składu umożliwia sprawne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Nadmierna kifoza kręgosłupa, objawiająca się zaokrąglonymi plecami to poważna wada sylwetki. Nieleczona pogłębia się, powodując...
CZYTAJ
Zmarszczki, bruzdy i linie, wiotczenie skóry, przebarwienia, zmiana owalu twarzy, utrata blasku – to wszystko...
CZYTAJ
Gronkowiec skórny to bakteria, która zwiększa ryzyko rozwoju wielu poważnych chorób – szczególnie u osób...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia