Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

HiPP - firma rodzinna, która produkuje najwyższej jakości żywność BIO dla dzieci i niemowląt

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

HiPP to rodzinna firma oferująca szeroki wybór ekologicznych produktów dla niemowląt i małych dzieci - zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakości dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Wytwarzanie ekologicznej żywności w najwyższej jakości BIO to w rodzinie Hipp tradycja, która trwa już od trzech pokoleń. Normy HiPP są bardziej surowe niż przewiduje to, już bardzo restrykcyjne, prawo rolnictwa ekologicznego. HiPP stawia sobie wyższe cele, bo jest świadomy odpowiedzialności za przyszłe pokolenia. HiPP jest nr 1 w Polsce w żywności ekologicznej BIO (za Nielsen IQ, Panel handlu. det., Polska z dyskontami (Food) udział w sprzedaży wartościowej I-XII.2020, w kat. ekologiczna żywność dla dzieci) oraz największym na świecie przetwórcą surowców z rolnictwa ekologicznego. Świadczy to o tym, że ekologia i odpowiedzialność społeczna zawsze była misją HiPP. Za najwyższą ekologiczną jakość ręczy swoim nazwiskiem sam właściciel Stefan Hipp, który prowadzi również w Polsce gospodarstwo ekologiczne.

HiPP – Bio słoiczki, mleka modyfikowane i kosmetyki stworzone z miłości do maluszka

Firma HiPP oferuje Rodzicom najwyższej jakości produkty w słoiczkach (zupki, dania, desery, deserki, napoje, przekąski), tubkach (owoce i warzywa) a także jedyne mleko modyfikowane z unikalnym połączeniem Praebiotik® i Probiotik®* oraz Metafolin® - źródłem folianów na wzór mleka mamy. W asortymencie HiPP znajdziesz również mleka na specjalne potrzeby oraz ORS 200 – płyn nawadniający stosowany przy biegunkach a także też kosmetyki HiPP Babysanft bez mikroplastiku, nietestowane na zwierzętach i z delikatnym i wartościowym ekologicznym olejkiem migdałowym BIO. Kosmetyki są przeznaczone dla wrażliwej skóry, już od 1. dnia życia. Doskonale się sprawdzają u kobiet w ciąży, kiedy skóra mamy wymaga szczególnej troski. Szeroki wybór produktów firmy znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia