Preparaty na infekcje intymne Kadefarm - kompleksowa ochrona i profilaktyka

Kadefarm to producent wysokiej jakości ginekologicznych wyrobów medycznych dostępnych bez recepty, a także kompleksowego produktu na rany Ranisilver maść i spray. Produkty marki Kadefarm zostały stworzone z myślą o kobietach. Preparaty ginekologiczne Kadefarm kompleksowo wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet. Preparaty Kadefarm uzupełniają się nawzajem, stanowiąc wielowymiarową terapię dla pacjentek zmagających się z nawracającymi infekcjami intymnymi. Wyroby medyczne Kadefarm wykazują się skutecznym działaniem także przy dolegliwościach występujących w okresie menopauzy oraz przy antykoncepcji hormonalnej. Produkty Kadefam można również stosować profilaktycznie, dbając o zachowanie naturalnej flory bakteryjnej i unikać, dzięki temu przyszłych infekcji. Sprawdź ofertę produktów Kadefarm do okolic intymnych oraz na rany na stronie internetowej Apteka Melissa.

Medivag, Albivag, Chlorivag – na infekcje intymne od Kadefarm

Kadefarm oferuje szeroką gamę wyrobów medycznych i suplementów diety przeznaczonych dla kobiet. W ofercie producenta znajdują się preparaty polecane do stosowania przy infekcjach intymnych różnego rodzaju, suplementy wspomagające profilaktykę oraz regulację cyklu miesiączkowego. Na nawracające infekcje intymne u kobiet doskonale sprawdzą się Kadefarm globulki dopochwowe Medivag, skuteczny w działaniu przeciwzapalnym okaże się Kadefarm Chlorivag, pomocny przy terapii kobiet z PCOS będzie Kadefarm Ovulomed, a na uczucie suchości i dyskomfortu oraz do stosowania profilaktycznego polecany jest Kadefam krem intymny Prurifem. Ponadto w ofercie Kadefarm znajdują się także: preparat na rany Kadefarm Ranisilver, który charakteryzuje się kompleksowością i szerokim spektrum oddziaływania na ranę i jej otoczenie, oraz lek Posterisan na infekcje okolic odbytu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia