Mescomp - producent elektronicznych urządzeń medycznych

Mescomp to obecnie znana firma o międzynarodowym zasięgu. Powstała pod koniec lat 90’ jako spółka córka, założonego w 1987 przez grupę pracowników PAN w Warszawie, Przedsiębiorstwa Wielobranżowo Produkcyjnego Mescomp SA. Na początku swojego istnienia działała jako Mescomp Telecom SA. W tym okresie stała na czele wydzielonej spółki Mescomp SA, która funkcjonowała w branży telekomunikacyjnej. Dzięki poszerzeniu działalności o grupę produktów z zakresu elektroniki, w 2008 roku przyjęła nazwę Mescomp Technologies SA. Dziś w ofercie marki znajdziesz nowoczesne urządzenia, które dbają o zdrowie maluchów i pomagają rodzicom w wykonywaniu codziennych czynności. Bogaty asortyment Mescomp znajdziesz na stronie apteka-melissa.pl.

Mescomp - termometry bezdotykowe, skanujące, aspiratory do nosa, ciśnieniomierze pediatryczne czy inhalator pneumatyczno-tłokowy

Firma Mescomp specjalizuje się w elektronice medycznej. Dlatego w ofercie marki znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, który będzie pomocny w przypadku wysokiej gorączki, zalegającej wydzieliny czy okaże się niezawodny w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych. Urządzenia, o których mowa, to m.in. MESMED MM-111 A-PSIK - aspirator do nosa dla niemowląt i dzieci. Produkt przeznaczony jest dla maluchów, które jeszcze nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa. Aspirator błyskawicznie pozbywa się zalegającej wydzieliny i ułatwia swobodne oddychanie. MESMED MM-500 PIESIO lub MESMED MM-508 NEBBIO MINI to inhalatory pneumatyczno-tłokowe, które wspierają leczenie chorób górnych dróg oddechowych. MESMED MM-007 FORST PLUS to natomiast skanujący wielofunkcyjny termometr lekarski, który umożliwia pomiar temperatury bez kontaktu z ciałem. W ofercie znajdziesz równie ciśnieniomierz pediatryczny, termometr bezrtęciowy, zewnętrzny czy wagę łazienkową do kontroli masy ciała.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Na skórze pojawiła się bolesna zmiana przypominająca ropny guzek? To może być czyrak – rozlane...
CZYTAJ
Choć wirus HIV to choroba znana już od dawna, liczne poszlaki i niedomówienia budzą w...
CZYTAJ
Maślan sodu można spotkać w wielu produktach spożywczych, np. w serach, mleku oraz kiszonej kapuście....
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia