Miralex - nowoczesna polska firma farmaceutyczna

Marka Miralex działa nieprzerwanie od 1990 roku. Odkąd powstała dostarcza na polski rynek farmaceutyczny suplementy diety i wyroby medyczne, które skutecznie wspierają liczne terapie pacjentów. Firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji i dystrybucji produktów proktologicznych, stomatologicznych, gastroenterologicznych, ginekologicznych oraz dermatologiczno-kosmetycznych. Na sukces marki niewątpliwie miały wpływ: wysoka jakość surowców i składników aktywnych wykorzystywanych w produktach, stosowanie nowoczesnych technologii oraz zaangażowanie sztabu ekspertów i naukowców, którzy opracowali innowacyjne formuły dostosowane do konkretnych terapii. Co więcej, liczne badania i testy laboratoryjne, które każdy z preparatów musi przejść zanim trafi do sprzedaży sprawiają, że lekarze i farmaceuci mogą bez obaw oferować swoim pacjentom asortyment marki Miralex. Wiele z popularnych produktów firmy znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Miralex - marka wspierające zdrowie układu pokarmowego oraz miejsc intymnych

W asortymencie marki znajdziesz wiele chętnie wybieranych przez pacjentów produktów. Wśród nich są m.in. PROKTIS-M czy PROXELAN, które występują w formie czopków. Pierwszy został opracowany w celu regeneracji błony śluzowej w kanale odbytu i odbytnicy, a także przyspieszenia gojenia ran. Polecany jest do stosowania w chorobie hemoroidalnej, w przypadku pęknięć odbytu, urazach, zapaleniach jelita grubego, a także po radio- i chemioterapii. Proxelan to natomiast wyrób medyczny rekomendowany do stosowania w łagodzącym i zmiękczającym leczeniu kanału odbytu. Polecany jest w przypadku stanów zastoinowych, które związane są z przewlekłym lub ostrym stanem zapalnym. Seria SYMBIOLACT została opracowane z myślą o prawidłowej mikroflorze jelit. Produkty rekomendowane są po zakończonej kuracji antybiotykowej lub w celu profilaktycznego wsparcia układu pokarmowego. W ofercie producenta znajdziesz także szereg produktów ginekologicznych m.in. FEMINUM czy FEMINUM ACTIV. Składy obu produktów powstały w celu ochrony i regeneracji śluzówki pochwy czy zapobiegania nadmiernej suchości. Produkty nawilżają pochwę i poprawiają komfort stosunków płciowych. POLYZINK to suplement, który za sprawą swojego składu pozwala uzupełnić niedobory składników mineralnych, a SYMBIO DETOX, aby wspierać pacjenta w przypadku biegunek. Wartym uwagi produktem jest również MALTAN - maść do pielęgnacji brodawek. Produkt powstał z myślą o pielęgnacji, ochronie i przygotowaniu brodawek do laktacji. Maść wycisza drobne stany zapalne oraz przyspiesza gojenie otarć i zadrapań.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia