Stada - firma farmaceutyczna oferująca leki specjalistyczne i generyczne

Stada Poland jest jedną z ponad 50 spółek wchodzących w skład Stada AG, wiodącego na światowym rynku farmaceutycznym niemieckiego koncernu. Producent i dystrybutor działa nieprzerwanie od ponad 120 lat, oferując lekarzom, farmaceutom i pacjentom dostęp do wysokiej jakości leków specjalistycznych i generycznych. Wśród szerokiego asortymentu firmy znajdziesz leki na receptę, OTC, suplementy diety, a także wyroby medyczne i lecznicze. Strategia marki zakłada kompleksowe podejście do problemów, z jakimi borykają się pacjenci i dostarczanie im produktów, które poprawią ich komfort i jakość życia. Dlatego też Stada nieustannie się rozwija się, prowadzi liczne badania, a także zatrudnia sztab specjalistów i naukowców, dzięki którym może dostarczyć leki oraz wyroby medyczne przeznaczone do leczenia dolegliwości urologicznych, chorób naczyniowo-sercowych, cukrzycy, zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego czy przeciwbólowe. W asortymencie koncernu znajdują się również produkty do pielęgnacji noworodków, a także lecznicze kosmetyki np. popularny Nizoral. Wiele z produktów Stady znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Nizoral, Cholinex czy Orofar - popularne produkty od Stada Poland

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich topowych produktów Stady jak: Nizoral, Cholinex czy Orofar. Pacjenci sięgają po nie najchętniej, ponieważ najbardziej odpowiadają ich potrzebom i oczekiwaniom. Na szczególną uwagę zasługuje Nizoral, lek rekomendowany osobom zmagającym się z różnego rodzaju problemami skóry głowy. Jest stosowany przede wszystkim w profilaktyce i leczeniu łupieżu, w tym pstrego, chorób wywołanych przez drożdżaki oraz łojotokowego zapalenia skóry. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym, pozwala złagodzić objawy, a nawet całkowicie pozbyć się problemu. Hedrin Szampon to preparat, na który szczególną uwagę powinni zwrócić rodzice dzieci borykających się z wszawicą. Składniki wyrobu medycznego pozwalają dokładnie usunąć wszy oraz ich jaja, dzięki czemu chroni malucha przed nieprzyjemnymi objawami. CHOLINEX czy OROFAR to natomiast leki polecane w przypadku stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Produkt, za sprawą odpowiednio skomponowanego składu, łagodzi obrzęk, zaczerwienienie i ból gardła, a także ułatwia przełykanie. Cholinex dostępny jest w postaci pastylek do ssania, Orofar - pastylek i aerozolu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Plasterki na wypryski to niezwykle popularny sposób na walkę z niechcianymi „przyjaciółmi”, którzy pojawiają się...
CZYTAJ
Witaminy z grupy B odgrywają istotną rolę, wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Szczególne znaczenie ma kwas...
CZYTAJ
Krostki po goleniu na twarzy, wrastający zarost, uczucie dyskomfortu, zaczerwienienia… te i inne podrażnienia po...
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia