FEBRISAN ZATOKI - 24 tabl. - Apteka internetowa Melissa

FEBRISAN ZATOKI - 24 tabl.

10,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
TAKEDA GMBH

ul Byk-Gulden 2                        
D-78467 Konstanz Niemcy



Substancje czynne:
Paracetamol
Kofeina
Fenylefryna

Bloz: 8111916

Wskazania:
Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.

Właściwości:
Lek o działaniu:
- udrożniającym przewody nosowe i zatoki przynosowe,
- przeciwbólowym,
- przeciwgorączkowym.

Skład:
1 tabletka zawiera:
– Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg
– Kofeina (Coffeinum) 25 mg
– Fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg

Stosowanie:
Podanie doustne.
Dorośli i młodzeż w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Opakowanie:
24 tabletki

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 4.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Pat

Ocena: 4

Opinia użytkownika

ok
Ci, którzy kupili FEBRISAN ZATOKI - 24 tabl. kupili także:

5,99 zł

8,59 zł