Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. APAP NOC
    (2)
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

Apap Noc - uśmierza ból i ułatwia zasypianie

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Apap Noc jest lekiem wykazującym się działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, a także nasennym i uspokajającym. Jest to możliwe za sprawą połączenia dwóch składników aktywnych - paracetamolu z difenhydraminą. Pierwszy, dzięki hamowaniu aktywności cyklooksygenazy 2 (COX-2) w mózgu i w rdzeniu kręgowym, czyli enzymu odpowiedzialnego za syntezę prostaglandyn, działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Drugi zaś, to lek przeciwhistaminowy, który blokuje receptory typu 1 (H1). Dzięki temu działa łagodząco na zależne od histaminy objawy reakcji alergicznej, takie jak: kichanie, wyciek z nosa, obrzęk, świąd błon śluzowych czy łzawienie. Dodatkowo difenhydramina ułatwia zasypianie, przeciwdziała nocnym przebudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu czy uspokaja. Po podaniu doustnym, substancje czynne leku dobrze i szybko wchłaniają się z przewodu pokarmowego przynosząc szybką ulgę w nieprzyjemnych dolegliwościach. Sprawdź Apap Noc na apteka-melissa.pl i śpij bez bólu.

Sprawdź Apap Noc i śpij spokojnie bez bez bólu!

Apap Noc przeznaczony jest do leczenia: bólu głowy, mięśni, zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, związanych z przeziębieniem i grypą, które utrudniają zasypianie, a także kostno-stawowych. Produkt znajdziesz w postaci podłużnych powlekanych tabletek barwy niebieskiej z wytłoczonym oznaczeniem APAP N. Lek przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Czy Apap Noc jest szkodliwy? Lek został dokładnie przebadany przed wypuszczeniem na rynek farmaceutyczny. Produkt stosowany zgodnie z zaleceniami przez producenta nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Warto jednak pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dawki i nie spożywać razem z alkoholem. Apap Noc - po jakim czasie działa? Działanie przeciwbólowe odczuwalne jest po upływie około 20-30 minut po spożyciu Apap Noc. Skład leku został opracowany, aby uśmierzać nieprzyjemne dolegliwości bólowe, obniżać gorączkę, a także ułatwiać zasypianie.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia