Kremy Bepanthen Sensiderm – dedykowane opiece nad skórą atopową

Wysoka wrażliwość skóry, intensywny świąd, stany zapalne, łuszczenie naskórka, zaczerwienienie i pogrubienie skóry, a nawet jej przyciemnienie to wszystko objawy z jakimi zmagają się na co dzień osoby cierpiące na atopowe zapalenia skóry. W dodatku powodowane uciążliwym swędzeniem drapanie, może jeszcze bardziej pogarszać stan skóry - zwiększa się wtedy ryzyko rozwoju zakażenia i powstania blizn. W łagodzeniu zmian skórnych pomoże właściwa, specjalnie dostosowana do wrażliwej skóry pielęgnacja. Dobór właściwych kosmetyków, bez substancji zapachowych i drażniących jest kwestią kluczową dla utrzymania dobrej kondycji delikatnej skóry atopowej. Regularna aplikacja kremów oraz preparatów nawilżających i natłuszczających, natychmiast po kąpieli lub myciu rąk, wspomaga regenerację bariery skórnej i nawilżenie skóry, dlatego jest szczególnie zalecana. Preparaty o bardziej złożonym składzie zawierającym lipidy lamelarne lub ceramidy okażą się niezwykle skuteczne w odbudowie bariery skórnej. Preaparty Bepanthen z serii Sensiderm zostały stworzone specjalnie z myślą o skórze atopowej, aby przeciwdziałać i zapobiegać tworzeniu się przykrych zmian skórnych i podrażnień. Sprawdź ofertę Bepanthen Sensiderm w asortymencie Apteki Melissa.

Jak kremy z serii Bepanthen Sensiderm mogą pomóc Ci w łagodzeniu podrażnień skórnych?

Bepanthen Sensiderm Daily Care to lekki krem, przeznaczony do stosowania przy skórze bardzo suchej, który zapewnia długotrwałe nawilżenie i wzmacnia barierę ochronną skóry. Dzięki olejowi z rokitnika pomaga wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry wrażliwej, utrzymując ją w dobrym zdrowiu i zapewniając ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. W odróżnieniu od większości konwencjonalnych kremów zawiera też prebiotyk, o właściwościach stymulujących bakterie, które wchodzą w skład ochronnej mikroflory. Bepanthen Sensiderm Krem to preparat o wielokierunkowym działaniu, przeznaczony do stosowania w leczeniu atopowego zapalenia skóry, egzemy czy skórnych reakcji alergicznych. Specjalne lipidy LLT zawarte w Bepanthen Sensiderm Krem, charakteryzują się strukturą zbliżoną do naturalnie występujących lipidów międzykomórkowych w naskórku - lipidy LLT mogą się dokładnie wpasować w uszkodzoną barierę ochronną skóry i ją odbudować. Dzięki takiemu działaniu skórze zostaje przywrócona naturalna zdolność ochrony przed czynnikami szkodliwymi. Dochodzi do złagodzenia świądu. Bepanthen Sensiderm Krem zapewnia optymalne nawilżenie skóry, łagodzi świąd i znosi zaczerwienienie skóry, co ostatecznie prowadzi do redukcji swędzenia i wyeliminowania dolegliwości bólowych.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-12-08

Uczulenie na spermę - leczenie, objawy, kwestia płodności
Część par zmaga się w swoim życiu seksualnym z różnymi problemami - pojawiającymi się zarówno...

2021-12-06

Rodzaje aparatów ortodontycznych dla dorosłych - która z opcji będzie najlepsza?
Na leczenie ortodontyczne decyduje się coraz większa liczba dorosłych pacjentów. Wynika to nie tylko z...

2021-12-03

Suplementacja na diecie wegańskiej i wegetariańskiej - jakie witaminy, minerały powinny uzupełniać osoby wykluczające z diety produkty odzwierzęce?
Dieta wegańska i wegetariańska to coraz popularniejszy typ jadłospisu, który do swojego życia wdrażają zarówno...