1. Produkty w kategoriach
    (1 produkty)

Bioderma Matricium - ampułki wspomagające regenerację komórek skóry

Wraz z wiekiem skóra powoli traci zdolność do szybkiej samoregeneracji i odbudowy. Z tego względu staje się podatna na działanie czynników zewnętrznych, z łatwością ulega procesom starzenia, traci jędrność i napięcie. Ampułki Bioderma Matricium zostały opracowane na bazie takich elementów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania komórek. Dzięki temu pomagają skórze odzyskać biologiczne funkcje i poprawić zdolność do regeneracji i odbudowy zniszczonych lub uszkodzonych struktur. Dlatego ampułki mogą być dobrym rozwiązaniem dla skór podrażnionych, z powierzchniowymi zmianami, z uszkodzeniami powstałymi wskutek zabiegów dermatologicznych, laserowych, peelingów, poparzeń, zaburzeń hormonalnych czy nadmiernej ekspozycji skóry na słońce. Sprawdź Bioderma Matricium na apteka-melissa.pl.

Bioderma Matricium Ampułki - sposób na młody i zadbany wygląd

Pomaga przywrócić sprawne działanie podstawowych komponentów skóry, komórkom odzyskać zdolność do regeneracji, a przy tym wspomaga gojenie naskórka po zabiegach dermatologicznych - to wszystko zalety Bioderma Matricium. Skład produktu opracowano w taki sposób, aby dostarczyć skórze wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a także usprawnić procesy w niej zachodzące. Co więcej, biomimetyczna formuła kompleksu Matricium została stworzona według norm przemysłu farmaceutycznego, co jest gwarantem najwyższego poziomu bezpieczeństwa dermatologicznego. Ampułki Bioderma nie zawierają środków konserwujących oraz parabenów, dzięki czemu są dobrze tolerowane przez skórę.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia