Centrum ON ONA – suplementy diety skomponowane pod indywidualne potrzeby kobiet i mężczyzn

Centrum to wiodąca w Polsce marka suplementów diety. Suplementy Centrum zawierają starannie wyselekcjonowane witaminy i minerały, które maja za zadanie wspomagać codzienną dietę̨ zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Skład wszystkich produktów Centrum jest skrupulatnie dobierany. Aby stworzyć́ idealną formułę̨, każdy składnik zanim zostanie zatwierdzony, poddawany jest rygorystycznej ocenie jakościowej. Mając do wyboru 29 niezbędnych składników odżywczych, eksperci Centrum dokonują̨ precyzyjnych analiz, aby określić́, które składniki w połączeniu tworzą̨ optymalne formuły, dopasowane do indywidualnych potrzeb osób w różnych grupach wiekowych, kobiet, mężczyzn i dzieci. Suplementy z grupy Centrum ONA oraz Centrum ON to preparaty o zbalansowanym zestawie witamin i minerałów, skomponowanych specjalnie, by zadbać o wyjątkowe potrzeby kobiet oraz mężczyzn. Skład suplementów Centrum jest regularnie doskonalony na podstawie najnowszych odkryć nauki o żywieniu. Na suplement składa 13 witamin i 11 minerałów dla codziennego wsparcia zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet i mężczyzn. Składniki te działają synergicznie: wspomagają odporność; chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska; korzystnie wpływają na wzrokdodają energii, eliminując uczucie znużenia, a także pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry i silnych kości. Sprawdź suplementy diety dla kobiet i mężczyzn z grupy Centrum ON ONA na stronie internetowej Apteki Melissa.

Jakie właściwości mają suplementy – Centrum ONA i Centrum ON?

Na suplement diety Centrum ONA składa się wyjątkowo bogata kompozycja witamin, minerałów i mikroelementów, o działaniu kompleksowo wzmacniającym organizm kobiety. Kwas foliowy i żelazo to substancje, które są szczególnie niezbędne organizmowi kobiety do prawidłowego funkcjonowania. Kobiety powinny regularnie spożywać żelazo, aby radzić sobie z jego utratą podczas cyklu menstruacyjnego. Kwas foliowy jest bardzo ważną witaminą dla kobiet w okresie rozrodczym, ponieważ przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz wspomaga proces prawidłowej produkcji krwi. Zawarty w preparacie cynk - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, a biotyna i selen -pomagają zachować dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci. Składniki suplementu Centrum ON wypełniają indywidualne potrzeby odżywcze mężczyzn. Optymalne poziomy witaminy B1 oraz niacyny przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. To ważne, ponieważ mężczyźni posiadają przeciętnie większą masę mięśniową oraz większe zapotrzebowanie na energię niż kobiety. Zawarty w preparacie cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi i wsparciu płodności. Suplementy diety Centrum ON oraz Centrum ONA dostępne są także w wersjach 50+, dostosowanych do potrzeb odżywczych mężczyzn i kobiet po 50-tym roku życia.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia