1. Produkty w kategoriach
    (10 produkty)

Compeed - szybka ulga w przypadku opryszczki, pęcherzy czy odcisków!

Compeed to przyspieszające procesy gojenia produkty oparte na technologii hydrokoloidej. Wśród nich możesz znaleźć m.in. plastry na pęcherze na stopach, odciski, otarcia czy opryszczkę. Produkty przyspieszają proces leczenia powstałych pęcherzy, a także pomagają zapobiegać przyszłym, nieprzyjemnym uszkodzeniom skóry. Zapewniają szybką, i co równie ważnie, dyskretną ulgę w przypadku wystąpienia opryszczki na wargach, a także poprawiają komfort chodzenia przy pojawiających się pęcherzach, odciskach, zrogowaceniach stopy czy halluksach. Dzięki produktom marki, mimo przykrych dolegliwości, możesz cieszyć się życiem i w pełni z niego korzystać. Hydrokoloidalne plastry przynoszą bowiem natychmiastową ulgę w bólu i redukują dyskomfort podczas chodzenia. W Aptece Melissa znajdziesz Compeed plastry, które będą pomocne w rozwiązaniu problemów związanych z odciskami, zrogowaceniami, halluksami, popękanymi piętami, pęcherzami czy opryszczką.

Compeed plastry na opryszczkę, odciski, pęcherze czy zrogowacenia

W bogatej ofercie marki znajdziesz Compeed plastry na odciski duże, małe, wąskie, znajdujące się między palcami, na pięcie czy na zwyrodnienia kostne-halluksy. Produkty przynoszą szybką ulgę w bólu i redukują dyskomfort podczas chodzenia, dzięki czemu możesz szybko wrócić do ulubionych aktywności. W ofercie znajdziesz także Compeed plastry na opryszczkę. Skład produktu został opracowany w taki sposób, aby przyspieszyć procesy gojenia. Co więcej, plastry są bardzo dyskretne - po naklejeniu na usta można wykonać makijaż i zasłonić opryszczkę. Warto również zwrócić uwagę na plastry na zrogowacenia. To wyrób medyczny, który działa jak druga skóra. Pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień, a przy tym łagodzi ból spowodowany uciskiem. Ponadto, chroni przed otarciami, zmiękcza, nawilża i pomaga usunąć zrogowacenie.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia