1. IBEROGAST
    (0 produkty)

Lek Iberogast – ekspresowa moc naturalnych składników w walce z dolegliwościami trawiennymi

Lek Iberogast po raz pierwszy wprowadzono na rynek w Niemczech we wczesnych latach 60 ubiegłego wieku. Obecnie jest numerem 1 w Niemczech wśród najczęściej sprzedawanych leków na problemy trawienne. W roku 2020 Iberogast świętował swoje 60 urodziny. Po dziś dzień produkt ten jest rekomendowany przez lekarzy jako gruntownie przebadany, działający wielokierunkowo, dobrze tolerowany lek dla ludzi borykających się z czynnościowymi zaburzeniami trawienia. Dolegliwości żołądkowo-jelitowe na tle czynnościowym mogą powstawać na skutek zaburzenia wielu różnych funkcji przewodu pokarmowego. To właśnie dlatego często doświadczamy kilku nieprzyjemnych objawów jednocześnie. Iberogast to naturalny i przebadany lek zawierający unikalne połączenie dziewięciu wyciągów ziołowych. Każdy z nich zawiera składniki aktywne, które działają na różne objawy czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego. To właśnie dzięki wielokierunkowemu działaniu Iberogast jednocześnie łagodzi różne dolegliwości, jak: bóle brzucha, skurcze w obrębie jamy brzusznej i jelit, uczucie pełności i ciężkości, wzdęcia, gazy, nudności oraz zgagę. Lek Iberogast występuje w formie płynu doustnego, który można rozcieńczyć w zimnej lub ciepłej wodzie, ulubionym soku lub przyjmować w postaci nierozcieńczonej. Leki w postaci płynnej są łatwiejsze w przyjmowaniu przez osoby starsze i dzieci oraz szybciej i łatwiej wchłaniane przez organizm niż tabletki. Lek Iberogast może być stosowany u dzieci powyżej 6. roku życia. Sprawdź ofertę producenta Iberogast na stronie internetowej apteki Melissa.

Lek Iberogast składa się z aż dziewięciu roślinnych składników – jakie są ich właściwości?

Na dobroczynne działanie leku Iberogast na czynnościowe dolegliwości trawienne składają się wyciągi z rozmaitych ziół pozyskiwanych wprost z natury. Owoc kminu przeciwdziała wzdęciom i stanom zapalnym w przewodzie pokarmowym. Kwiaty rumianku pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, dzięki właściwościom relaksującym i kontrolującym ruchliwość żołądka. Ostropest plamisty ma silne działanie ochronne na komórki, dzięki czemu zabezpiecza komórki wątroby przed toksynami, osłania także błonę śluzową żołądka. Melisa lekarska ma działanie uspokajające, łagodzi skurcze żołądka i jelit. Liście mięty pieprzowej pomagają w łagodzeniu skurczy, przynoszą także ulgę w bólu brzucha oraz ograniczają wzdęcia i gazy. Ekstrakty z glistnika działają ochronnie przed wolnymi rodnikami. Korzeń lukrecji ma uspokajające i rozluźniające działanie na brzuch.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia