• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 149 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 149 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Zamówienia telefoniczne
  1. Karmienie piersią
    (69 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Akcesoria do karmienia piersią - propozycje dla mam i maluszków

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Okres karmienia piersią to wyjątkowy czas w życiu świeżo upieczonej mamy oraz jej maluszka - podczas tej niepozornej czynności kobieta daje swojemu dziecku nie tylko to, co niezbędne do jego prawidłowego rozwoju, ale również zapewnia mu bliskość, opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Aby laktacja przebiegała bezproblemowo, zdecydowanie warto ułatwić ten proces za pomocą sprawdzonych akcesoriów do karmienia. Wśród nich można wyróżnić laktatory - elektroniczne i ręczne - wspierające sam proces laktacji i pozwalające na magazynowanie niewykorzystanego pokarmu na zapas. Niezbędnikiem są również wkładki laktacyjne i bielizna do karmienia. Tego typu gadżety zapobiegają przeciekaniu mleka i dodatkowo łagodzą ewentualne podrażnienia, a odpowiednio wyprofilowane biustonosze ułatwiają podawanie piersi maluszkowi i zapewniają komfort jego mamie. Oprócz powyższych propozycji, w internetowej Aptece Melissa znajdziesz również kolektory pokarmu, torebki z miarką ułatwiające przechowywanie mleka czy suplementy diety przeznaczone dla kobiet karmiących piersią i wiele, wiele więcej!

Problemy z laktacją? Mamy na to sposoby!

Na wirtualnych półkach internetowej Apteki Melissa znajdziesz również akcesoria do karmienia piersią, które przyniosą ulgę w trudniejszych momentach laktacji - zdarzających się niemal każdej mamie. Oprócz standardowych wkładek laktacyjnych dostępne są u nas antybakteryjne wkładki laktacyjne oraz osłonki na sutki - idealne w momencie, w którym karmienie powoduje ból lub ranki na piersiach i brodawkach. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w chusteczki do sutków, którymi można przecierać i okładać obolałe piersi - nasączone bezpiecznymi dla zdrowia maluszka składnikami. W Aptece Melissa zamówisz różnego rodzaju balsamy i maści na brodawki łagodzące podrażnienia, herbatki laktacyjne - wspierające naturalne karmienie piersią, a także kompresy żelowe na piersi i inne akcesoria czy produkty stworzone specjalnie dla młodych mam i ich maluszków - po to, by karmienie pozostawiło po sobie same dobre wspomnienia!

Krople do nosa są często stosowanym środkiem w łagodzeniu objawów kataru i zatkanego nosa. Niemniej...
CZYTAJ
Ząbkowanie u niemowląt to jedna z najbardziej niekomfortowych faz w życiu małego dziecka, która może...
CZYTAJ
Neutrofile, znane również jako neutrocyty, odgrywają kluczową rolę w naszym układzie odpornościowym, będąc pierwszą linią...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia