1. Produkty w kategoriach
    (4 produkty)

Novanoc - na zdrowy i spokojny sen

Masz problemy z zasypianiem? Często budzisz się w nocy? Już po wstaniu z łóżka czujesz się zmęczony? A może w dzień brakuje Ci energii do działania? Pomocny w rozwiązaniu Twoich problemów może okazać się Novanoc, suplement diety, opracowany z myślą o osobach cierpiących na zaburzenia snu i problemy z zasypianiem. Produkt sprawdzi się także dla tych, którzy chcą poprawić efektywność nocnego wypoczynku lub uregulować godziny snu. W ofercie marki znajdziesz Novanoc z melatoniną oraz Novanoc z walerianą. Specjalnie dobrana kompozycja składników aktywnych ułatwia zasypianie, zapewnia nieprzerwany sen oraz wspiera efektywną regenerację organizmu. Navanoc, składy obu suplementów, nie tylko pozwalają przespać całą noc, ale i sprawiają, że rano obudzisz się wypoczęty i z pozytywną energią ruszasz do działania. Sprawdź ofertę marki Novanoc na stronie apteka-melissa.pl.

Wyśpij się z suplementem Novanoc!

Sen pełni ważną rolę w naszym życiu. Bowiem to właśnie podczas nocnego wypoczynku uszkodzone komórki mogą zostać wymienione na nowe, a tkanki odnowione. Skuteczna regeneracja poprawia naturalną odporność organizmu, pozytywnie wpływa na pracę serca, zdolność do redukowania stanów zapalnych czy pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Efektywny sen to lepsze samopoczucie, energia na cały dzień i chęć do podejmowania nowych wyzwań. Nocny wypoczynek usprawnia metabolizm i przeciwdziała podjadaniu, dlatego też znacznie łatwiej utrzymać odpowiednią masę ciała. Sen pozytywnie wpływa też na pamięć czy koncentrację. Wypoczęte osoby są bardziej kreatywne, osiągają lepsze wyniki sportowe, a także lepiej radzą sobie w sytuacjach stresujących. Jeżeli masz trudności z zasypianiem lub nie możesz spokojnie przespać całej nocy wypróbuj Novanoc Naturalny sen z walerianą lub Novanoc z melatoniną.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia