• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka
  1. Pielęgnacja dla kobiet w ciąży
    (94 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - pielęgnacja ciała i twarzy

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety, w którym przygotowuje się do roli mamy, a jednocześnie obserwuje zmieniające się ciało. Powiększający się brzuszek to nieodłączny element tej wspaniałej wyprawy - i choć jest to widok ekscytujący, to czasem pozostawia po sobie wyraźne wspomnienie w postaci rozstępów czy nadmiaru skóry. Dodatkowo w okresie ciąży cera może stać się bardziej wrażliwa i reaktywna - dlatego warto zastanowić się nad kosmetykami dla kobiet w ciąży, stworzonymi po to, by zaspokoiły potrzeby przyszłych mam.

W internetowej Aptece Melissa znajdziecie różnego rodzaju kosmetyki ciążowe, przeznaczone zarówno do pielęgnacji ciała, jak i twarzy - bezpieczne do stosowania w tym wyjątkowym czasie. Wśród nich warto z pewnością wyróżnić kremy, balsamy, olejki i inne kosmetyki przeciw rozstępom w ciąży. Zawarte w nich składniki aktywne uelastyczniają skórę, zapobiegając jej uszkodzeniom, a dodatkowo wspierają odbudowę płaszcza hydrolipidowego i wygładzają ciało sprawiając, że jest miękkie i przyjemne w dotyku. Codzienny masaż wykonywany kosmetykami dla ciężarnych może być chwilą relaksu i odpoczynku, który zdecydowanie przyda się przyszłej mamie. Polecamy również konwencjonalne i naturalne kosmetyki dla ciężarnych do pielęgnacji twarzy - dedykowane zwłaszcza kobietom, których cera stała się wrażliwsza i nieco bardziej wymagająca. Wybierz swoje ulubione kosmetyki ciążowe i zamów je online, z wygodną dostawą do domu!

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE