Szczoteczki Elmex i Meridol - dla jeszcze lepszej higieny jamy ustnej

Do dbania o higienę jamy ustnej niezbędna jest oczywiście pasta do zębów, a także akcesoria: irygator, nici dentystyczne oraz, oczywiście, szczoteczki do zębów. Które jednak wybrać, by jednocześnie czyścić zęby skutecznie, ale łagodnie? Odpowiedzią na to pytanie mogą być wysokiej jakości szczoteczki Elmex oraz szczoteczki Meridol, czyli produkty renomowanych marek, polecanych przez stomatologów. W szerokiej ofercie tych film znajdziecie przede wszystkim miękkie szczoteczki do zębów, które tak naprawdę są uniwersalną propozycją dla wszystkich pacjentów. U tych, którzy nie mają problemu z dziąsłami, sprawdzą się po prostu na co dzień, a z kolei u osób z krwawiącymi, delikatnymi dziąsłami i odsłoniętymi szyjkami zębowymi (paradontozą) nie będą dodatkowo podrażniać wrażliwych miejsc. Miękka szczoteczka do zębów przyda się także kobietom w ciąży, ponieważ to właśnie w tym czasie może dojść do wzmożonego krwawienia z dziąseł. W internetowej Aptece Melissa znajdziesz różnego rodzaju szczoteczki Elmex oraz szczoteczki Meridol - wybierz model dostosowany do swoich potrzeb!

Delikatne szczoteczki do zębów dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że dzieci już od najmłodszych lat powinny uczyć się dobrych nawyków zdrowotnych - w tym również prawidłowego i regularnego dbania o higienę jamy ustnej, w celu profilaktyki próchnicy. Szczoteczki do zębów dla dzieci marek Meridol i Elmex będą doskonałym wyborem już od pierwszych miesięcy życia! W ofercie tych producentów znajdują się bowiem modele przystosowane dla maluchów w przedziale wiekowym od 0 do 3 lat, a także szczoteczki do zębów dla dzieci z nieco większymi, bardziej „dorosłymi” główkami - dla pociech od 3 do 6 lat. Każda z dostępnych u nas szczoteczek dla dzieci ma bardzo miękkie włosie, które w najmniejszym nawet stopniu nie podrażnia dziąseł i nie wywołuje nieprzyjemnych odczuć. Dzięki zadbaniu o komfort maluchów podczas mycia zębów, zdecydowanie wpływamy na ich nawyki w przyszłości - warto więc postawić na szczoteczki, które uprzyjemnią im codzienną higienę jamy ustnej!

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-22

Ząbkowanie u niemowląt. Jak uśmierzyć ból dziecka?
Ząbkowanie prędzej czy później czeka każde dziecko. Jest ono uciążliwe nie tylko dla malucha, lecz...

2021-09-22

Co daje nam joga? Poznaj korzyści z praktyki jogi dla kobiet!
Joga to jeden z tych rodzajów ruchu, który obecnie jest niezwykle popularny, a dodatkowo coraz...

2021-09-20

Choroba afektywna dwubiegunowa - objawy, diagnostyka, leczenie
Choroba afektywna dwubiegunowa lub zaburzenia afektywne dwubiegunowe (skrótowo: ChAD, dawniej określane jako psychoza maniakalno-depresyjna lub...