Produkty pszczele od Bartpol – poznaj moc natury!

Produkty z propolisem, naturalne miody, pyłek pszczeli od marki Bartpol – wszystkie te artykuły znajdziesz i zamówisz w internetowej Aptece Melissa. Dlaczego warto mieć je w swoim domu? Zarówno mleczko pszczele, miód, pyłek, jak i inne rodzaje żywności wyprodukowane z udziałem produktów pracy pszczół doskonale wpływają na nasz organizm i samopoczucie. Nie chodzi tu tylko o intensywny, słodki smak (choć zarówno dzieci, jak i dorośli za nim przepadają), ale również o prozdrowotne właściwości. Produkty pszczele bowiem wpływają na odporność, pomagają szybciej pozbyć się objawów przeziębienia oraz łagodzą te objawy. Oprócz tego miód określany jest jako „naturalny antybiotyk”, a więc wspiera organizm w walce z infekcjami bakteryjnymi. W ofercie marki Bartpol możecie znaleźć produkty z propolisem (wyciągi, esencje, tabletki i inne), mleczko pszczele, pyłek pszczeli, naturalne miody, a nawet... lizaki wzbogacone o propolis.

Kosmetyki z propolisem od Bartpol – idealne dla posiadaczy wrażliwej skóry

Produkty pszczele mają pozytywny wpływ na organizm nie tylko od wewnątrz, ale również od... zewnątrz! W związku z tym w internetowej Aptece Melissa – oprócz miodów, mleczka pszczelego i innych preparatów – znajdziesz również kosmetyki z propolisem pod różnymi postaciami. U kogo się sprawdzą? Przede wszystkim u tych osób, które mają problem z odbudową płaszcza hydrolipidowego na skórze, a także tych, które cierpią z powodu atopowego zapalenia skóry czy łuszczycy. Kosmetyki z propolisem są polecane zwłaszcza zimą, gdy cera (nie tylko na twarzy, ale również skóra ust czy dłoni) narażona jest na negatywne oddziaływanie mrozu i wiatru. Na wirtualnych półkach Apteki Melissa znajdują się balsamy, szampony, kremy, maści oraz płyny do higieny intymnej z propolisem – a to wszystko od polskiego producenta miodów Bartpol. Zamów ulubione produkty i sprawdź, jaki wpływ propolis wywrze na Twojej skórze!

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Plasterki na wypryski to niezwykle popularny sposób na walkę z niechcianymi „przyjaciółmi”, którzy pojawiają się...
CZYTAJ
Witaminy z grupy B odgrywają istotną rolę, wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Szczególne znaczenie ma kwas...
CZYTAJ
Krostki po goleniu na twarzy, wrastający zarost, uczucie dyskomfortu, zaczerwienienia… te i inne podrażnienia po...
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia