• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 79 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 149 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Zamówienia telefoniczne
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Biofarm Sp. z o. o. - poznańska firma farmaceutyczna

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Firma Biofarm to jeden z największych polskich producentów farmaceutycznych. Przedsiębiorstwo powstało w 1988 roku w Poznaniu i od początku istnienia nieustannie angażuje się w liczne prace badawcze nad opracowywaniem innowacyjnych i skutecznych produktów, które pozwolą poprawić jakość i komfort życia pacjentów. Mocną pozycję na rynku oraz uznanie, Biofarm zdobyło za sprawą wysokiej jakości preparatów, które są tworzone z niezwykłą starannością. Każdy ze składników przechodzi liczne testy i badania w zakresie efektywności oraz bezpieczeństwa. Biofarm wytwarza rocznie ponad 20 milionów opakowań produktów leczniczych, które dystrybuowane są zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. W ofercie marki znajdziesz leki oraz suplementy diety. Do najpopularniejszych należą: Magnefar B6, Ginkofar,Tribux Bio, Bioprazol Bio, Soyfem czy Halset. Firma nieustannie inwestuje w rozwój, nowe technologie oraz ludzi, dzięki którym możliwe jest opracowywanie skutecznych receptur. Bogaty asortyment Biofarm znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Biofarm - poznańska firma nowoczesnych leków i suplementów diety

W ofercie marki Biofarm znajdziesz szereg suplementów, które pozwolą uzupełnić niedobory witamin i składników odżywczych, a także poprawić funkcjonowanie organizmu. Należą do nich m.in. Prewenit Balance D, Prewenit Intensiv B, Neurotynox D, Vigalex D3 czy Vigalex D3 + K2. Producent przygotował także szereg produktów leczniczych, które wspomagają kuracje pacjentów. Jednym z takich preparatów jest Biotynox Forte, lek, który wspomaga leczenie niedoboru biotyny. Skład produktu skutecznie wspiera osoby z objawami wypadania włosów, zmagającymi się ze stanami zapalnymi skóry czy zaburzeniami wzrostu paznokci. Natomiast Soyfem to lek zawierający fitoestrogeny, które działają podobnie do estrogenów. Dzięki temu produkt chroni przed zaburzeniami związanymi z fizjologicznym spadkiem hormonów w okresie menopauzalnym. Polecany jest dla kobiet, które mają jego pierwsze objawy, takie jak: nadmierne pocenie, fale gorąca, zakłócenia snu czy uporczywe napięcie nerwowe. Ginkofar to lek, który został opracowany w celu poprawy krążenia mózgowego, dzięki czemu pomaga radzić sobie z takimi objawami jak: utrudniona koncentracja, zawroty głowy, szum w uszach czy zaburzenia pamięci. Produkt polecany jest szczególnie osobom starszym w celu poprawy zdolności poznawczych. W ofercie producenta znajdziesz także lek na ból gardła Halset, który dostępny jest w formie tabletek do ssania, rekomendowanych do stosowania w stanach zapalnych jamy ustnej i krtani. Chętnie wybieranym lekiem przez osoby zmagające się z zespołem jelita drażliwego jest Tribux. Produkt sprawdza się w przypadku zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego, które dają o sobie znać w postaci bólu brzucha, wzdęć, zaparć czy biegunek.

Krople do nosa są często stosowanym środkiem w łagodzeniu objawów kataru i zatkanego nosa. Niemniej...
CZYTAJ
Ząbkowanie u niemowląt to jedna z najbardziej niekomfortowych faz w życiu małego dziecka, która może...
CZYTAJ
Neutrofile, znane również jako neutrocyty, odgrywają kluczową rolę w naszym układzie odpornościowym, będąc pierwszą linią...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia