Naturalne, wysokiej jakości i ekologiczne produkty firmy Dary Natury

Firma Dary Natury od wielu lat zajmuje istotne miejsce na rynku produktów zielarskich i żywności ekologicznej. Surowce, potrzebne do tworzenia wysokiej jakości wyrobów, pochodzą głównie z Polski. Egzotyczne odmiany roślin są sprowadzane z całego świata, ale wyłącznie z certyfikowanych plantacji, bez szkody dla środowiska naturalnego. Misją przedsiębiorstwa jest ochrona zagrożonych gatunków ziół, kultywowanie tradycyjnego zielarstwa oraz wspieranie i rozwój upraw rolnictwa ekologicznego. U podstaw działań Darów Natury leży miłość do przyrody. Została założona w latach 90-tych przez Mirosława Angielczyka we wsi Koryciny. Właściciel firmy od zawsze pasjonował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek. Hobby przerodziło się w ofertę pełną różnego rodzaju ekologicznych herbat, olejów, ziół, przypraw oraz soków. Opakowania wyrobów wytwarzane są głównie ze szkła i papieru, które można poddać recyklingowi. Do pakowania ziołowych herbatek ekspresowych używana jest w 100% biodegradowalna, niebielona i niechlorowana celuloza oraz tworzywo ze skrobi kukurydzianej. Chcesz przetestować produkty spożywcze Dary Natury? Zamów je w internetowej Aptece Melissa z szybką dostawą do domu!

Herbata na patyku, naturalne oleje, sok z brzozy i nie tylko

Składniki produktów są pozyskiwane z poszanowaniem środowiska. Rośliny występujące dziko, pochodzą ze specjalnie wydzielonych obszarów, a pozostałe z ekologicznych plantacji oraz od lokalnych rolników. Ekologiczna herbata występuje w wielu wariantach - biała liściasta, czarna rozgrzewająca, zielona z imbirem, porzeczkowa i wiele innych. Wyjątkowym produktem jest herbata na patyku, która działa niezwykle relaksująco. Naturalne oleje są powszechnie wykorzystywane w kuchni, a wśród oferty firmy Dary Natury znajdziesz takie pochodzące z pestek dyni, wiesiołka, ostropestu plamistego czy nasion czarnuszki. Poszukujesz czegoś zdrowego i nietuzinkowego? Złote mleko w proszku, to mieszanka przypraw z której przygotowuje się rozgrzewający napój. Między innymi, zawiera kurkumę oraz imbir. Sok z brzozy jest kolejną propozycją od Darów Natury. Znajdziesz go w podręcznych butelkach 270 ml lub opakowaniu 3 l domowego zapasu.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Serce zdrowego człowieka bije z częstotliwością nie większą niż 100 uderzeń na minutę. W przypadku...
CZYTAJ
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między nadwagą a otyłością? Mimo że te terminy...
CZYTAJ
Borderline to słowo używane do opisania zaburzenia osobowości związanego z niestabilnością emocjonalną, zaburzonym obrazem siebie...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia