Zakłady Farmaceutyczne UNIA - producent leków i kosmetyków

Unia Zakłady Farmaceutyczne to firma z długą historią. Powstała 25 marca 1937 roku, kiedy to w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Farmaceutycznego odbyło się spotkanie jej założycieli. Początki marki przypadły na trudne i wymagające, nie tylko dla Polski, ale i całego świata, czasy I wojny światowej, ale dzięki wytrwałości, determinacji i otwartości na nowoczesne rozwiązania technologiczne do dziś pacjenci mogą korzystać z szerokiej oferty marki. Co ważne, są to wysokiej jakości preparaty, które zostały opracowane z myślą o konkretnych problemach, z którymi borykają się chorzy. Dowodem na skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych produktów są liczne certyfikaty i nagrody zdobyte przez firmę. Wiele pozycji z bogatego portfolio Unii możesz wygodnie zamówić online na apteka-melissa.pl.

Unia - produkty dla różnych problemów i potrzeb pacjentów

W szerokiej ofercie marki znajdziesz popularny aerozol OKTASEPTAL o wszechstronnym zastosowaniu. Lek rekomendowany jest do stosowania w przypadku m.in. leczenia antyseptycznego niezbyt rozległych ran, drobnych oparzeń i owrzodzeń; przed i po badaniach diagnostycznych w obrębie żeńskich i męskich narządów płciowych czy dezynfekcji skóry, błon śluzowych oraz jamy ustnej, przy aftach lub podrażnieniach wynikających z noszenia protezy zębowej. Kolejnym topowym produktem producenta jest ALANTAN PLUS ALTEK - zasypka dla dzieci i niemowląt. W swym składzie zawiera kompleks alantoiny z d-panthenolem, dzięki czemu skutecznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry malucha, a także przyspiesza jej regenerację. Unia w swojej ofercie posiada również kremy i maści, które polecane są na różne problemy skóry: odparzenia (ALANTAN PLUS), otarcia i zadrapania naskórka (TORMENTALUM), trądzik (ACNE-DERM), trudno gojące się rany i owrzodzenia (ALANTAN), a także pielęgnujące skórę wrażliwą i przesuszoną (ALANTAN DERMOLINE - dostępny z witaminą A, A+E oraz F). Wartym uwagi produktem jest UNIBEN Aerozol. Produkt polecany jest w leczeniu miejscowego stanu zapalnego gardła i jamy ustnej. Za sprawą swojego składu wykazuje się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia