• Wysyłamy w 24 h
  • Darmowa dostawa od 219 zł
  • Skorzystaj z wyszukiwarki
Legalna apteka
Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych
  • APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl. - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl. - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl. - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl. - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl. - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

APAP - Paracetamol 500 mg - 100 tabl.

(11)

31,89

Cena jednostkowa: 3,19 zł za 10 tabletek
Dostępny
Produkt jest lekiem.

APAP

Wskazania:


Apap to lek zalecany do stosowania przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy), mięśni, kostno-stawowe, gardła, menstruacyjne, zębów,  nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie. APAP jest adresowany do osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12. roku życia.

Właściwości:


Substancją czynną Apapu jest paracetamol. Jest to aktywny metabolit fenacetyny o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol nie posiada działania przeciwzapalnego. Nie wywołuje podrażnienia żołądka oraz nie wykazuje działania hamujego agregacji płytek krwi i krzepnięcia. Po podaniu doustnym osiąga maksymalne stężenie po ok. 1 godzinie. Z powodzeniem może być stosowany w alergii,  z innymi lekami oraz w nadciśnieniu tętniczym. Skutecznie zwalcza bóle głowy, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, gorączkę w przeziębieniu i grypie oraz bóle mięśni przynosząc ulgę i ukojenie.

Skład:


substancja czynna: paracetamol (Paracetamolum) - 500 mg
substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy

Stosowanie:


Dorośli: 1-2 tabletki powlekane (500-1000 mg paracetmolu), w razie konieczności 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek powlekanych w ciągu doby, czyli 4 g paracetamolu na dobę).
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka powlekana, czyli 500 mg paracetamolu, w razie konieczności 3 do 4 razy na dobę.
Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Bez konsultacji z lekarzem nie powinno się stosować leku, jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.
Lek najlepiej przyjmować  na czczo, gdyż pozwala to na przyspieszenie jego działania.

Ważne informacje:
Apap jest niewskazny jeśli u pacjenta:
- wcześniej stwierdzono uczulenie na paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,
- występuje ciężka niewydolność wątroby lub nerek,
- występuje wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej lub reduktazy methemoglobinowej,
Niewskazany u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.

Opakowanie:


100 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Produkty podobne:
Produkty proponowane:
Leczenie Covid-19 do tej pory przyjmowało jedynie formy objawowe, które realizowane były w domu (jeśli...
CZYTAJ
W dzisiejszym świecie, w którym przyjmowanie leków i suplementów diety dostępnych „od ręki” jest tak...
CZYTAJ

Cechy produktu

#1740

Producent:

USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Substancje czynne:

Paracetamol

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor
Anna

Ocena: 5

Bardzo pomocne, polecam!
Autor
Zibi

Ocena: 5

bardzo pomocne
Autor
Marta

Ocena: 5

Jedyna maść,która działania pupkę mojego malucha
Autor
Joanna

Ocena: 5

Najlepszy na odparzenia
Autor
Marlena

Ocena: 4

skutecznie chroni przed odparzenimi skórę niemowlaka
Autor
kasia

Ocena: 4

Dobre tabletki szybko dzialajace
Autor
Mazurzanka

Ocena: 4

OK
Autor
zmorsonka

Ocena: 5

dla dzieci super produkt :)
Autor
Cicha18

Ocena: 5

Ok
Autor
kkk

Ocena: 4

dobry przy przeziebieniu, wspomaga leczenie
Autor
ania4025

Ocena: 4

Spoko lek, zawsze na działa.
Certyfikaty i wyróżnienia