SOLPADEINE - 12 tabl. - Apteka internetowa Melissa

SOLPADEINE - 12 tabl.

8,99

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Produkt jest Lekiem


Producent:
OMEGA PHARMA

Al. Niepodległosci 18 
02-653 Warszawa 



Działanie :

 Paracetamol jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania zależy od hamowania syntezy prostaglandyn w centralnym układzie nerwowym. Kodeina należy do grupy opiatowych środków przeciwbólowych oddziaływujących bezpośrednio na receptory opiatowe w mózgu, przez co zapobiega rozpoznaniu przez te receptory charakteru i stopnia natężenia bólu. Jest analgetykiem przydatnym w leczeniu bólu o średnim natężeniu. Kodeina wykazuje również właściwości przeciwkaszlowe. Uważa się, że kofeina zwiększa działanie przeciwbólowe dzięki pobudzającemu wpływowi na ośrodkowy układ nerwowy , co może łagodzić stany depresyjne często związane z bólem.

Skład :

Każda tabletka zawiera: paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg

 

Dawkowanie :

Dorośli: 2 tabletki jednorazowo do 4 razy dziennie, w przypadkach koniecznych. Leku nie przyjmować częściej niż co cztery godziny. Nie wolno przekroczyć 8 tabletek w ciągu doby. Dzieci: nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia.

Opakowanie : 12 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:

4,39 zł

2,69 zł

3,99 zł

11,49 zł

Ci, którzy kupili SOLPADEINE - 12 tabl. kupili także:

19,98 zł