ZNAJDŹ PRODUKTY BIODERMA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BIODERMA

BIODERMA ZNALAZŁA BIOLOGICZNE
SPOSOBY NA ZACHOWANIE ZDROWIA
I PIĘKNA NASZEJ SKÓRY NA DŁUGI CZAS

BIODERMA od zawsze dąży do połączenia idealnej skuteczności produktów z ich tolerancją – bez względu na problem czy typ skóry. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oferowanych preparatów, BIODERMA tworzy je z zastosowaniem ograniczonej liczby substancji aktywnych w optymalnych proporcjach.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z BIODERMA

PRZYCZYNY SUCHOŚCI SKÓRY

Suchość skóry to bardzo częsty problem. Gorące i suche powietrze, zimny wiatr, zanieczyszczenie, zbyt częsta i niewłaściwa higiena, predyspozycje genetyczne, ciąża, menopauza, wiek, nawyki żywieniowe, emocje. Wszystkie te czynniki wpływają na naszą skórę i mogą ją wysuszać.

Ultra łagodzący Atoderm SOS Spray

TO WŁAŚNIE W SKÓRZE Bioderma znalazła sposób na odbudowę jej bariery ochronnej. Na długi czas. Atoderm SOS Spray ultra kojący spray eliminujący swędzenie skóry, który zmniejsza potrzebę drapania zapewniając skórze natychmiastowy komfort, łagodzi swędzenie w 60 sekund na 6 godzin od aplikacji. Ultra lekka konsystencja zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości, a higieniczne multipozycyjne opakowanie ułatwia aplikację bez konieczności dotykania skóry. Więcej informacji o łagodzącym spray'u Atoderm SOS Spray znajdziesz na TUTAJ.

MÓWIĄ O NAS

OLEJEK ATODERM

Zaprosiliśmy Zuzię ( Lamakeupebella ) do opowiedzenia o swoich 3 sposobach na wykorzystanie olejku Atoderm.

BIODERMA ZNALAZŁA BIOLOGICZNE
SPOSOBY NA ZACHOWANIE ZDROWIA
I PIĘKNA NASZEJ SKÓRY NA DŁUGI CZAS

Zaprosiliśmy Kasię D. do wypróbowania i zrecenzowania preparatów do oczyszczania i demakijażu skóry naczynkowej z linii Sensibio AR. Kasia opowie Wam dlaczego tak ważne są delikatne i łagodzące preparaty do higieny skóry naczynkowej.

Naturalny makijaż
z Photoderm NUDE Touch

Zaprosiliśmy Agnieszkę (Dressed in Mint) do zaprezentowania Wam jak wykonać lekki, słoneczny, naturalny makijaż w stylu NUDE.
TO WŁAŚNIE W SKÓRZE znajdziecie odpowiedź na pytanie jakie produkty do fotoochrony wybierać, aby Wasza skóra była bezpieczna. Zapraszamy także do obejrzenia filmu na kanale Agnieszki, gdzie czeka na Was porcja wiedzy i konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą :)

ZNAJDŹ #BIODERMAPOLSKA

Dołącz do świata piękna @bioderma_poland i dziel się swoimi doświadczeniami na Instagramie. Znajdź nas też w innych mediach społecznościowych.

DOCENILI NAS