Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Filtry
Cena keyboard_arrow_up
Producent keyboard_arrow_up

FARMINA - polska firma farmaceutyczna istniejąca od 1908 roku!

Sortuj według:Trafność keyboard_arrow_down

Historia marki sięga roku 1908 i jest ściśle związana z firmą Pharma - polską spółką akcyjną powołaną do życia przez magistra Bolesława Jawornickiego. Okres działalności przedsiębiorstwa przypadał na niespokojne czasy, pierwszej i drugiej wojny światowej, a także na czasy nacjonalizacji i późniejszej prywatyzacji. Firma przetrwała jednak próbę czasu; od 1990 roku działa pod nazwą Farmina i wciąż kontynuuje bogate tradycje Pharmy, dostarczając na polski rynek farmaceutyczny wysokiej jakości produkty. Asortyment marki znajdziesz zarówno w aptekach, na pogotowiu czy na salach operacyjnych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości leków, suplementów diety, a także kosmetyków dermatologicznych. W ofercie Farminy znajdziesz produkty na problemy laryngologiczne, ginekologiczne, dermatologiczne, a także nieprzyjemne dolegliwości układu pokarmowego czy choroby krążeniowe. Do najpopularniejszych marek, które znajdziesz w portfolio firmy, zaliczają się: Propolis, Mediderm czy Gargarin. Sprawdź produkty na stronie apteka-melissa.pl.

Farmina - specjalistyczne produkty kosmetyczne, leki na ból oraz przeziębienie

Produkty Farmina przeznaczone są do użytku zarówno domowego, jak i klinicznego. W trosce o zdrowie pacjenta marka dostarcza na rynek skuteczne i bezpieczne leki takie jak: Acnex, Antotalgin Natural, Proctomian czy czopki i maści. Systematycznie poszerza też portfolio produktów markowych, w tym również zindywidualizowanych, specyficznie ukierunkowanych serii terapeutycznych; intensyfikuje prace nad wachlarzem leków generycznych, kładąc szczególny nacisk na ekonomiczne aspekty farmakoterapii. Do chętnie wybieranych należą produkty dermatologiczne. Wśród nich znajdziesz markę MEDIDERM, która została opracowana z myślą o dzieciach, a także osobach borykających się z łuszczycą, egzemą czy atopią. W jej grupie produktów znajdziesz Mediderm Baby - krem na odparzenia pieluszkowe u niemowląt, Mediderm Bath - emulsję do kąpieli, Methiderm Shampoo - szampon, Mediderm koncentrat do kąpieli oraz Mediderm Cream. W ofercie Farminy dostępne są także: ACNEX - żel przeznaczony do pielęgnacji cery trądzikowej czy Farmina Psorin - produkt do skóry głowy dla osób zmagających się z łuszczycą czy Proctomina Pianka do mycia dla osób z hemoroidami. Do chętnie wybieranych produktów należy również FARMINA Aphtin - lek polecany do miejscowego stosowania w pleśniawkach jamy ustnej, OTOTALGIN - krople do uszu rekomendowane w przypadku stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego, GARGARIN - na infekcje gardła i jamy ustnej, czy też Fitocard Complex - przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie serca i układ krążenia.

Odchudzanie dziecka to temat, który budzi wiele emocji i kontrowersji. Jednak ze względu na rosnącą...
CZYTAJ
Liszaj płaski (łac. lichen planus) to przewlekła, zapalna choroba skóry i błon śluzowych o niejasnej...
CZYTAJ
Wśród zachodnich społeczeństw, uczucie dyskomfortu związane z pasażem jelitowym stało się częścią codziennego życia. Stres...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia