• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 129 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 129 zł, przy wyborze wysyłki ORLEN Paczka
Legalna apteka
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Gedeon Richter - węgierski koncern leków, suplementów diety i wyrobów medycznych produkujący na światową skalę!

Gedeon Richter to firma o ponad 130-letniej tradycji. Wszystko zaczęło się w 1901 roku, kiedy na zapleczu laboratorium w Budapeszcie otworzono, niewielką wówczas aptekę. Ta prowadziła sprzedaż leków organoterapeutycznych, produktów medycznych wytwarzanych z organów zwierząt. Początki były trudne, jednak pasja, determinacja oraz wytrwałość doprowadziły do otwarcia w 1908 roku fabryki zajmującej się produkcją leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych oraz środków dezynfekujących. Przed I wojną światową firma była pierwszą, która rozpoczęła produkcję insuliny, a tuż po niej Gedeon Richter był już w posiadaniu ponad stu preparatów na różne dolegliwości i problemy zdrowotne. Kolejne inwestycje, badania oraz udoskonalanie marki doprowadziły do stopniowego zdobywania rynków zagranicznych. Śmiałe działania, wysoka jakość produktów oraz zaangażowanie sprawiły, że dziś Gedeon Richter jest koncernem farmaceutycznym o globalnym zasięgu. Wiele z produktów marki możesz wygodnie zamówić na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Gedeon Richter - leki na na różne problemy zdrowotne i potrzeby pacjentów

W ofercie firmy farmaceutycznej Gedeon Richter znajdziesz leki, a także wyroby medyczne przeznaczone do leczenia różnych dolegliwości i problemów zdrowotnych. Jednym z najpopularniejszych preparatów jest Groprinosin. Lek dostępny jest w formie łatwych do połknięcia tabletek oraz syropu. Z tego ostatniego mogą korzystać dzieci od 1. roku życia. Produkt za sprawą swojego składu pobudza układ odpornościowy do walki z wirusami. Polecany jest do stosowania w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych, a także leczenia opryszczki pospolitej, która pojawia się na wargach lub skóry twarzy. PAPILOCARE to natomiast żel dopochwowy stosowany wspomagająco przy HPV. Wyrób medyczny, którego właściwości umożliwiają wytworzenie warstwy ochronnej w obszarze przekształceń nabłonkowych szyjki macicy, aby zapobiec ryzyku integracji wirusa HPV. Jest również pomocny w przywróceniu równowagi mikrobiologicznej pochwy, leczeniu suchości błony śluzowej oraz zapewnia jej naprawę i odbudowę uszkodzeń. FOLIK to lek, który dość często proponowany jest kobietom, które planują zajść w ciąże, są w niej lub karmią piersią. Produkt, dzięki zawartości witaminy B9, B11, folacyny oraz kwasu listnego, wspomaga prawidłowy rozwój maluszka, a także zapobiega powstawaniu wad wrodzonych cewy nerwowej. Ponadto, preparat stosowany jest także w profilaktyce zmian chorób układu krążenia czy anemii. NIFUROKSAZYD RICHTER to lek, którego składniki aktywne zostały skomponowane w taki sposób, aby wspomagać osoby, u których wystąpiła ostra lub przewlekła biegunka pochodzenia bakteryjnego.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Apteka internetowa Melissa - szybko i na najwyższym poziomie

Porady Twojej Melissy

Przeciążenia i mikrourazy w okolicy rozcięgna podeszwowego mogą prowadzić do tworzenia się ostrogi piętowej –...
CZYTAJ
Afty to niegroźne, ale uciążliwe owrzodzenia w jamie ustnej będące najczęściej wynikiem urazów mechanicznych lub...
CZYTAJ
Woda gromadzi się organizmie na skutek czynników dietetycznych, chorobowych, hormonalnych czy nieprawidłowych nawyków. Nadmiar płynów...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia