Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Klosterfrau - firma farmaceutyczna z 200-letnią tradycją w dziedzinie samoleczenia

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

94,99 zł

Firma Klosterfrau od blisko 200 lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów farmaceutycznych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych preparatów marki jest Klosterfrau Melissana, lek rekomendowany w przypadku wystąpienia uczucia niepokoju, nerwowości, a także łagodzenia efektów ubocznych permanentnego stresu: bezsenności, bólu głowy czy zaburzeń żołądkowych. Wśród bogatej oferty Klosterfrau znajdziesz również szereg innych produktów, opracowanych z myślą o różnych dolegliwościach i problemach zdrowotnych. W swoim portfolio przedsiębiorstwo zgromadziło ponad 30 marek, a do najpopularniejszych należą m.in. Neo-Angin, Soledum, Nasic czy Femannose N. Klosterfrau bazuje przede wszystkim na uzdrawiającej mocy natury. Firma stale się rozwija i udoskonala swoje produkty, dostosowując je do realnych potrzeb pacjentów. Jej oferta spełnia najwyższe standardy jakościowe i stanowi efekt połączenia wieloletniego doświadczenia w sektorze farmaceutycznym, doradztwa naukowego i innowacjach. Sprawdź ofertę Klosterfrau na apteka-melissa.pl.

Klosterfrau - produkty, które warto mieć w swojej apteczce

Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest Melisana Klosterfrau. Na co pomaga? To naturalny środek leczniczy o potwierdzonym działaniu. Uściślając, Melisana Klosterfrau, płyn doustny 235 ml działa na objawy stresu, zarówno emocjonalne, jak i biologiczne. Łagodzi niepokój, podenerwowanie, a także redukuje nieprzyjemne objawy na tle nerwowym, takie jak ból głowy, brzucha, bezsenność czy niestrawność. Melisana Klosterfrau na nerwice? Lek może być stosowany w stanach złego samopoczucia towarzyszącego nerwicy, okresowi menopauzalnemu czy zmianie pogody. Dużą popularnością cieszy się również Neo-Angin, lek, który wspomaga leczenie jamy ustnej i gardła. Produkt dla dorosłych dostępny jest w formie tabletek do ssania, a dla dzieci - tabletek oraz syropu (Neo-Angin Junior). Ten ostatni jest polecany dodatkowo w przypadku wystąpienia suchego kaszlu oraz w podrażnieniach błony śluzowej. Kolejnymi, chętnie wybieranymi przez pacjentów produktami Klosterfrau, są: Nasic oraz Soledum. Oba pomagają w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych i wystąpienia niedrożności nosa. Femannose N, który również znajdziesz w ofercie producenta, polecany jest w profilaktyce oraz leczeniu wspomagającym zapalenia pęcherza moczowego oraz infekcji dróg moczowych.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia