Firma farmaceutyczna Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

Teva jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, której siedziby znajdują się w Izraelu i Stanach Zjednoczonych. Spółka rozpoczęła działalność w 1901 r. w Jerozolimie, dostarczając bezpieczne oraz skuteczne leki pacjentom na całym świecie. W 1976 r. producent przyjął nazwę Teva - czyli „natura” w języku hebrajskim. Z czasem firma niesamowicie urosła, dzięki licznym przejęciom, i poszerzyła wiedzę na temat leków innowacyjnych oraz generycznych. Zapewnia pacjentom elastyczne rozwiązania. Dostarcza przystępne cenowo leki generyczne, innowacyjne leki specjalistyczne i substancje czynne leków. Cały czas dąży do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych. W ponad 60 krajach świat każdego dnia Teva opracowuje, produkuje i dostarcza największy asortyment leków na świecie 200 milionom ludzi. Posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych, serca, układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów. Jest również wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak: Hepatil, Flegamina, Vibovit czy Aviomarin. Współcześnie firma jest uznawana za globalnego lidera w zakresie leków generycznych i specjalistycznych. Pełną ofertę producenta znajdziesz w ofercie Apteki Melissa.

Leki, suplementy diety i wyroby medyczne

Wśród asortymentu producenta jest wiele leków generycznych, czyli takich, które są tańszymi odpowiednikami innych farmaceutyków. Zawierają te same składniki aktywne, co oryginalne. Jednymi z takich leków są: MaxAlign, IbuTeva oraz Paracetamol. Co jeszcze znajduje się w asortymencie firmy Teva? Wiele suplementów diety dla dzieci marki Vibovit w przyjaznych formach, np. żelek i saszetek do rozpuszczania. Również osoby dorosłe mogą znaleźć preparaty dla siebie. Aby wspomóc układ odpornościowy w okresie jesienno-zimowym wskazane jest stosowanie witaminy D3. Producent oferuje suplement diety z tą witaminą o jednostce 2000 IU. Z wyrobów medycznych szczególnie popularnym jest Sudocrem, czyli krem barierowy na odparzenia. Szczególnie przydatny dla maluszków, ale może sprawdzić się także dorosłym. Zawiera lanolinę, naturalny emolient, i tlenek cynku. Odpowiedni w przypadku pieluszkowego odparzenia skóry, otarć, podrażnień po depilacji czy odleżyn.

rozwiń keyboard_arrow_down
Przeglądaj kategorie keyboard_arrow_down
Wybierz producentów keyboard_arrow_down
Podaj zakres cen keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj według keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

2021-09-24

Botoks (toksyna botulinowa) w medycynie estetycznej i konwencjonalnej
Botoks, czyli w nomenklaturze medycznej toksyna botulinowa lub jad kiełbasiany, to silnie toksyczna substancja wytwarzana...

2021-09-23

Rodzaje cery. Jak dobrać do nich odpowiednią pielęgnację?
Skóra dzień po dniu poddawana jest działaniu czynników zewnętrznych, które wpływają na jej wygląd. Różne...

2021-09-22

Ząbkowanie u niemowląt. Jak uśmierzyć ból dziecka?
Ząbkowanie prędzej czy później czeka każde dziecko. Jest ono uciążliwe nie tylko dla malucha, lecz...