• Wysyłamy w 24 h
  • Darmowa dostawa od 219 zł
  • Skorzystaj z wyszukiwarki
Legalna apteka

Firma farmaceutyczna Teva Pharmaceutical Industries Ltd.

Teva jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, której siedziby znajdują się w Izraelu i Stanach Zjednoczonych. Spółka rozpoczęła działalność w 1901 r. w Jerozolimie, dostarczając bezpieczne oraz skuteczne leki pacjentom na całym świecie. W 1976 r. producent przyjął nazwę Teva - czyli „natura” w języku hebrajskim. Z czasem firma niesamowicie urosła, dzięki licznym przejęciom, i poszerzyła wiedzę na temat leków innowacyjnych oraz generycznych. Zapewnia pacjentom elastyczne rozwiązania. Dostarcza przystępne cenowo leki generyczne, innowacyjne leki specjalistyczne i substancje czynne leków. Cały czas dąży do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych. W ponad 60 krajach świat każdego dnia Teva opracowuje, produkuje i dostarcza największy asortyment leków na świecie 200 milionom ludzi. Posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych, serca, układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów. Jest również wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak: Hepatil, Flegamina, Vibovit czy Aviomarin. Współcześnie firma jest uznawana za globalnego lidera w zakresie leków generycznych i specjalistycznych. Pełną ofertę producenta znajdziesz w ofercie Apteki Melissa.

Leki, suplementy diety i wyroby medyczne

Wśród asortymentu producenta jest wiele leków generycznych, czyli takich, które są tańszymi odpowiednikami innych farmaceutyków. Zawierają te same składniki aktywne, co oryginalne. Jednymi z takich leków są: MaxAlign, IbuTeva oraz Paracetamol. Co jeszcze znajduje się w asortymencie firmy Teva? Wiele suplementów diety dla dzieci marki Vibovit w przyjaznych formach, np. żelek i saszetek do rozpuszczania. Również osoby dorosłe mogą znaleźć preparaty dla siebie. Aby wspomóc układ odpornościowy w okresie jesienno-zimowym wskazane jest stosowanie witaminy D3. Producent oferuje suplement diety z tą witaminą o jednostce 2000 IU. Z wyrobów medycznych szczególnie popularnym jest Sudocrem, czyli krem barierowy na odparzenia. Szczególnie przydatny dla maluszków, ale może sprawdzić się także dorosłym. Zawiera lanolinę, naturalny emolient, i tlenek cynku. Odpowiedni w przypadku pieluszkowego odparzenia skóry, otarć, podrażnień po depilacji czy odleżyn.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Skurczowych bólów brzucha z pewnością doświadczył każdy z nas. Mogą być oznaką zarówno lżejszych dolegliwości,...
CZYTAJ
Parcie na mocz i częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy) to charakterystyczne objawy zespołu pęcherza...
CZYTAJ
Niepłodność dotyka 10-15% populacji na świecie. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia zaliczyła to zaburzenie do grupy...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia