A-Z Medica - naturalne preparaty roślinne, suplementy diety i kosmetyki

Firma A-Z Medica Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety, naturalnych preparatów roślinnych, a także kosmetyków. Produkty marki cieszą się zaufaniem konsumentów już od blisko 20 lat i są obecne nie tylko na polskim rynku, ale również na niemieckim, czeskim, brytyjskim, szwedzkim, litewskim, kanadyjskim, bułgarskim, amerykańskim czy włoskim. Dzięki wdrożonemu przez A-Z Medica systemowi bezpieczeństwa HACCP, który prowadzi Państwowa Inspekcja Sanitarna oraz firma certyfikująca stały nadzór, przedsiębiorstwo może zagwarantować pacjentom wysokiej jakości i bezpieczny asortyment. Szeroki wybór produktów marki znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

A-Z Medica - produkty dla zdrowia, urody i dobrego samopoczucia

Wśród bogatej oferty marki znajdziesz suplementy diety wspomagające zdrowie fizyczne i psychiczne (Maca A-Z Medica), układ pokarmowy (Gastro Protect, A-Z Medica Mastika), układ moczowy (Nefro Protect, Żurawina + Dzika Róża), układ sercowo-naczyniowy (A-Z ANTYCHOL), prawidłowe funkcjonowanie neuroprzekaźników (Inozytol), pracę wątroby (A-Z Chlorella, A-Z Zielony jęczmień), a także pomocne w zachowaniu zdrowia stawów (A-Z Artro Protect Max). W asortymencie A-Z Medica dostępne są również produkty, które nie tylko wzbogacą Twoją dietę w drogocenne składniki odżywcze, ale i wzmocnią organizm, dodadzą energii, poprawią wygląd czy okażą się pomocne w procesie odchudzania. Takimi suplementami są: A-Z GOJI, A-Z PAPAJA, A-Z GRANAT, A-Z ALOES, A-Z GARCINIA PLUS, LIPIDON MINUS czy COLOSTRUM A-Z Medica. Producent przygotował także szeroką ofertę produktów kosmetycznych, opracowanych z myślą o różnych potrzebach i problemach, z jakimi borykają się pacjenci. Znajdziesz tu NO-SCAR - krem z masy perłowej przeciw bliznom, A-Z VILCACORA - krem do skóry suchej, WAX RAINFOREST - maseczkę do włosów zniszczonych, VELVETIN - krem ujędrniająco-regenerujący ze śluzu ślimaka czy Vilcacora - pastę do zębów z naturalnymi wyciągami roślinnymi.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia