Colfarm - polski producent suplementów diety i leków OTC

Colfarm to polski producent suplementów diety i leków OTC z 20-letnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym. Nieustanny rozwój firmy, wykorzystywanie nowoczesnych technologii, a także korzystanie z wiedzy specjalistów i naukowców stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów. Colfarm zapewnia asortyment, który odpowiada na konkretne potrzeby i oczekiwania pacjentów. Co więcej, nieustanne zaangażowanie w nowe badania sprawia, że producent może sukcesywnie poszerzać swoją ofertę o kolejne innowacyjne preparaty, które poddawane są licznym badaniom, analizie pod względem efektywności i bezpieczeństwa, a także spełniają rygorystyczne unijne normy. Colfarm jest posiadaczem certyfikatu GMP - Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Wytwarzania), potwierdzającego spełnienie najwyższych standardów jakości na każdym etapie projektowania, badań, produkcji, magazynowania i sprzedaży. Zapewnia również pełną kontrolę nad jakością oraz pochodzeniem surowców. W Aptece Melissa znajdziesz szeroką gamę produktów marki.

Colfarm - produkty dla zdrowia i urody

Dużą część portfolio marki Colfarm stanowią produkty bazujące na naturalnych składnikach. Pośród nich znajduje się m.in. rozpoznawalna linia "Zioła w tabletkach", która zapewnia kompleksowe wsparcie diety, a także pozwala zadbać o zdrowy i piękny wygląd. W ofercie znajdziesz również chętnie wybierane przez pacjentów marki, takie jak: BeSlim, 2KC, Nervocol, Rutinacol, Biotemax Duo, Gerdemin czy Silveran. Wartymi uwagi są również Witamina B Complex Colfarm, która pozwala uzupełnić niedobory witamin z grupy B czy Multiwitamina Colfarm dostarczająca zestaw witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia. Chętnie wybieranym przez pacjentów produktem jest także Karczoch Colfarm, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz Żurawina Colfarm - drogi moczowe i pęcherz. Dla osób, które chcą wzmocnić odporność polecanym suplementem jest Tran Colfarm, dla wsparcia wątroby - Colfarm Ostropest, w przypadku biegunek i zatruć pomocny będzie Colfarm Węgiel, natomiast dla tych którzy chcą zadbać o zdrowe i mocne włosy, skórę i paznokcie - Colfarm Maxi Krzem.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ
Zależy Ci na pięknej, zdrowej skórze, ale masz problem z przebarwieniami? Istnieje wiele kosmetyków, które...
CZYTAJ
Fosfolipidy to naturalnie występujące organiczne związki chemiczne. Jest to budulec błon otaczających komórki wszystkich żywych...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia