THERAFLU MAX GRIP - 10 sasz. - Apteka internetowa Melissa

THERAFLU MAX GRIP - 10 sasz.

14,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
GLAXOSMITHKLINE

ul. Grunwaldzka 189,
60-322 Poznań



Grupy:
Theraflu

Substancje czynne:
Paracetamol

Wskazania:
Theraflu Max Grip to lek przeciw objawom grypy i przeziębienia,do krótkotrwałego stosowania.

Właściwości:
Theraflu Max Grip :
Udrażnia nos i zatoki,ułatwia oddychanie;
Obniża gorączkę;
Zmniejsza ból głowy i gardła;
Zawiera witaminę C.

Skład:
1 saszetka zawiera substancje czynne 1000 mg paracetamolu,70 mg kwasu askorbowego i 10 mg chlorowodorku fenylefryny oraz substancje pomocnicze, w tym 5 g sacharozy,117 mg sodu,żółcień pomarańczową,karmoizynę i aspartam.

Stosowanie:
Dorośli i młodzież powyżej 12 lat; Jedną saszetkę leku Theraflu Max Grip w razie konieczności co 4 do 6 godzin, do 4 razy na dobę. Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.

Opakowanie:
10 saszetek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Magda

Ocena: 5

Opinia użytkownika

Bdb

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:
Ci, którzy kupili THERAFLU MAX GRIP - 10 sasz. kupili także:

4,99 zł

0,49 zł

15,49 zł