GRYPOSTOP - 12 tabl. - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

GRYPOSTOP - 12 tabl.

7,99

Cena jednostkowa: 6,66 zł za 10 tabletek
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Skład:

  • paracetamol - 325 mg
  • chlorowodorek pseudoefedryny - 30 mg 
  • bromowodorek dekstrometorfanu - 15 mg

Działanie:

Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrażniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych.

Wskazania:

Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niedokrwistość, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol oraz u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (MAO), aktualnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki 3-4 razy na dobę (nie więcej niż 8 tabletek w ciągu doby). U dzieci do lat 12 nie stosować bez zaleceń lekarza.

Opakowanie:

12 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ulotki do pobrania

Cechy produktu

#1375

Producent:

VITAMA

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa


Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Certyfikaty i wyróżnienia